Changi Cove
***
351 Cranwell Road, Singapore, 509866, Singapore
Online rezervace. Ceny od SGD132.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od SGD132
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj

Changi Cove je 3 hvězdičkový hotel výhodně situován v Singapore. Naše vstřícná recepce je připravena vám 24 hodin denně pomoci s jakýmkoliv řešením nebo dotazem. Hledate místo kde se najíst? Nehledejte, v objektu je k dispozici alespoň jedna restaurace s kompletním gastronomickým servisem.

Fitness centrum, vybavené posilovacími stroji, je přistupné pro všechny hosty. Užijte si tenis přímo v hotelovém areálu. Za přístup na tenisové kurty může být účtován dodatečný poplatek. Služby prádelny mohou být k dispozici za příplatek.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Vybavení hotelu

 • Recepce s nepřetržitým provozem
 • Resturace
 • Fitness centrum
 • Tenisový kurt
 • Prádelna

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Changi Cove je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Singapore, Singapore (SIN-Changi) - 2.49 mi
  • Singapore, Singapore (XSP-Seletar) - 8.01 mi
  • Johor Bahru, Malaysia (JHB-Senai Intl.) - 27.40 mi
  • Tanjung Pinang, Indonesia (TNJ) - 50.08 mi